Duben v ApuTime

Sylvie Pokorná
May 21, 2020
Czech
V dubnu jsme si pro vás opět připravili řadu vychytávek a vylepšení. A že to stojí za to!

Bezplatná konzultace

Protože nevlídná situace v ČR ještě stále trvá, i nadále Vám nabízíme bezplatný audit a především OPTIMALIZACI PROCESŮ.

  • Úvodní (video) konzultace – ZDARMA.

Prodloužení výhodné cenové nabídky

Rozhodli jsme se, že cenu balíčků ponecháme i nadále cenově zvýhodněné. Optimalizujeme vaše procesy a ušetříme vám náklady.

  • Zkušební verze na 14 dní – ZDARMA.
  • Start-up balíček – 80 % sleva (místo $199 nyní $49).

Nové funkce

V dubnu jsme se zaměřili na vylepšení funkcionalit a vzhledu v Gantt.AI™ časové ose a napojení na online Google kalendář. Podívejte se na všechny novinky:

1. Propojení s online Google kalendářem

Jak to funguje: Aplikace je propojena na Google kalendář. Když si v pracovním kalendáři naplánujete událost (schůzka apod.), ApuTime ji bude respektovat a žádný jiný úkol v době jejího konání vám nepřidělí. Gantt.AI™ totiž rozvrhne procesy tak, aby v tomto čase mohl probíhat váš naplánovaný program. 

Přidali jsme také možnost ovládání pozvánek z kalendáře. Událost se na časové ose zobrazí nejprve jako prázdné pole. Teprve po přijetí pozvánky se pole graficky vyplní a událost se bere jako platná.

2. Přepracovaný Gantt.AI™

Jak to funguje: Na časovou osu jsme přidali animace (pulzování) úkolů, na kterých se aktuálně pracuje. Nyní se vám zobrazí také záznamy času stráveného na úkolu v případě, že byl pozastaven.

V Gantt.AI™ jsme pro větší přehlednost přidali zobrazení názvu úkolů přímo do časové osy. Nově také uvidíte ikony, které odlišují zda-li se jedná o úlohu naplánovanou v aplikaci nebo o událost z Google kalendáře.

3. Požadavky úkolů a jejich zobrazení

Jak to funguje: Nyní máte možnost zobrazit všechny úkoly v projektu přímo z detailu vybraného úkolu. Toto zobrazení závisí na přidělených práv u projektu. 

U úkolů můžete také přidávat dílčí požadavky k jednotlivým úkolům jednodušeji a rychleji než dřív. Po napsání nového požadavku stačí stisknout klávesu ENTER.

4. Úpravy procesních map v Project formation™

Jak to funguje: Do sekce PF jsme přidali tlačítko, díky kterému převedete mapu již existujícího projektu na nový návrh. Také jsme přidali možnost přejít z úpravy projektu v sekci Project Formation do seznamu jeho úkolů.

5. Notifikace rozhodování

Jak to funguje: Pro plynulý a rychlejší průběh projektů jsme nastavili notifikace o čekajícím rozhodnutí projektu. Nyní manažerům vždy přijde na e-mail upozornění, že je potřeba učinit rozhodnutí v procesu, a tím nedojde ke zdržení. 

Onboarding EN

V minulém měsíci jsme vám přichystali plán adaptace. Připravili jsme videonávody, ve kterých jsme vám vysvětlili, jak pracovat s aplikací. V dubnu jsme tentokráte připravili onboardingový plán v angličtině. Nyní se s aplikací snadno naučí pracovat i anglicky hovořící zaměstnanci, a to bez zdlouhavého zaškolování. 

Provizní systém

Na závěr vám chceme připomenout Affiliate program, díky nemuž si s ApuTime můžete i vydělat. Doporučte nás vašemu známému. Stane-li se z něj náš zákazník, odměníme vás odpovídající finanční provizí. Více se dozvíte na našem webu.

Related Posts