Březen v ApuTime

Sylvie Pokorná
May 13, 2020
Czech
Březen byl náročným měsícem určitě pro všechny. Vládní opatření spojená s rozsáhlou pandemií si vyžádala krizový management i u prestižních firem. Pro nás to znamenalo najít způsob, jakým můžeme pomoci firmám, postiženým touto situací.

Konzultace zdarma

Víme, že situace je náročná nejen z finančního hlediska. Zakázky stojí, zaměstnanci jsou doma na home office… Kdy jindy můžete „uklidit“ ve firmě než právě teď? Proveďte audit a především OPTIMALIZUJTE SVÉ PROCESY.

  • Úvodní hodinová (video) konzultace – ZDARMA.

Levnější a dostupnější

Jsme přesvědčeni o tom, že optimalizací procesů vám ApuTime skutečně pomůže. Ušetříte náklady, ukážeme vám cestu k efektivnímu průběhu zakázek a příjemnější firemní kultuře. Balíčky jsme cenově upravili a zpřístupnili tak každému:

  • Zkušební verze po dobu 14 dnů – ZDARMA.
  • Start up balíček – 80% sleva (Místo 4 999 Kč nyní 999 Kč).

Nové funkce

Tým vývojářů usilovně pracoval na zavedení hned několika nových funkcí:

1. Propojení s Integromatem

Jak to funguje: Nyní můžete vytvářet úkoly prostřednictvím e-mailu! Zašlete e-mail s úkolem na adresu task@aputime.com, Integromat automaticky vytvoří úkol v nastaveném projektu. Integrace CRM – Obchodní případy se z CRM automaticky promítnou do ApuTime. 

2. Rozhodovací prvek v ProjectFormation™

Jak to funguje: Do procesní mapy jsme přidali rozhodovací prvek. Jakmile je úkol dokončen, projektový manažer určí, kterou cestou bude proces nadále pokračovat.

3. Jednodušší vytvoření projektu podle šablony

Jak to funguje: Nyní si projekt můžete vytvořit jednodušeji a rychleji. Přímo v sekci Projekty kliknete na plus a vyberete již předpřipravenou šablonu v ProjectFormation™. Tato funkce se vám bude hodit u opakujících se procesů.

Onboarding

Kromě těchto vychytávek jsme pro vás a vaše zaměstnance vytvořili onboardingový plán – video návody, ve kterých vás naučíme pracovat s aplikací bez zdlouhavého zaškolování. Tutoriály již najde na svém profilu každý uživatel aplikace. Velmi doporučujeme zhlédnout všechna videa, abyste plně pochopili, jak s aplikací pracovat, a tím také dosáhli těch nejlepších výsledků.

Provizní systém

Jako třešničku na dortu představujeme Affiliate program. S ApuTime si totiž můžete i vydělat. Doporučte nás vašemu známému. Stane-li se z něj náš zákazník, odměníme vás odpovídající finanční provizí. Více se dozvíte na našem webu.

Related Posts