ApuTime věrnostní program CZ

Lucinka Orlová
September 18, 2019
Czech
Máte nějaký volný čas, který byste rádi využili něčím, co vám vydělá peníze? Máte dost prodejů, kde musíte řešit různé vstupní poplatky, nebo kde za náročnou komunikaci či práci dostanete jen malé provize? A co teprv ty, kde se musíte upsat na nějakou dobu? 

Máme pro vás nabídku spolupráce.


Spustili jsme Affiliate program, který z každého uživatele udělá obchodníka. Dokonce ani nemusíte naši aplikaci používat.


Každý registrovaný uživatel má svou unikátní URL adresu, kterou může sdílet s těmi, pro které si myslí, že by ApuTime byl přínos. Nechceme ale po vás ať prodáváte za nás. Komunikaci s koncovým zákazníkem vyřeší náš skvělý sales team. Ačkoli budete mít veškeré materiály k dispozici (od prezentací, přes příručky k používání, po reference), nebudeme vám přece brát tolik vašeho času. Ten budete moci využít k dalším obchodům.


Jak to tedy funguje v praxi?


Vy nás propojíte s firmou, která chce svůj project management řešit efektivněji, firma se zaregistruje přes váš odkaz a začne zkoušet naši aplikaci.V tu chvíli se zapojuje do hry náš Sales team a je firmě plně k dispozici ke konzultacím. Dotáhneme obchod do zdárného konce a ve chvíli, kdy od firmy obdržíme první měsíční platbu, vám přiletí na účet 13% z celkové částky. A takhle to bude každý měsíc. Z každé platby každé firmy, kterou nám doporučíte. Takže vlastně stačí jen počáteční investice času a energie, která vám pak přináší zisk každý měsíc.


A máme pro vás ještě jednu zajímavou možnost.


Pokud vám 13% nestačí a chcete víc, můžete se stát Certifikovaným ApuTime Partnerem. Stačí se s námi spojit a projít naším školením. Pokud vás schválíme, vaše měsíční provize se vyhoupnou až na 30%.


Prostředí pro správu vašich příjmů je jednoduché a přehledné. Podívejte se sami.Tak jdete do toho s námi?Related Posts